Thea Render pro CINEMU 4D

5.2.2014· Autor: Pavel Zoch, Ph.D.· Přidat komentář

Řečtí Solid Iris Technologies konečně vydali intergraci svého vynikajícího a velmi robustního renderovacího enginu Thea render pro CINEMU 4D! Vlastníte GPU NVidia? Pak jste na správné adrese, Thea je obrovsky robustní nástroj oplývající mnoha technologiemi non unbias i unbias výpočtů včetně unbias výpočtů za využití GPU s podporou CUDA!

Recenzi určitě ve spolupráci s NVidia připravíme, proszatím si snad vystačíme několika ukázkami a oficiální zprávou, která se objevila na webu výrobce:

01

Autor: Zoran Gorski

Překlad tiskové zprávy:

Thea pro CINEMU 4D je perfektním společníkem pro CINEMA 4D uživatle, kteří chtějí dosáhnout vynikajícího fotorealistického výpočtu uvnitř jejich oblíbené aplikace. Stávající beta vývojová fáze pluginu nabízí obrovské množství pokročilých nástrojů, které byly aktivně vyvinuté pro splnění všech požadavků jaké může vyiualizace mít.

02

Autor: Eric Kubiak

Interaktivní render

I když Thea Render podporuje funkci interakticního renderovaného reginu CINEMY 4D, jde ještě o podstatný krok dále integrací své vlastní technologie temné komory, která reaguje na úpravy podstatně rychleji. Změny kamery a materiálů jsou optimalizovány tak, aby daly co nejživější odezvu.

03

Materiály a knihovny

Thea pro CINEMU 4D nabízí různé spektrum způsobů, jak přidat Thea materiály do vaší scény. Můžete jej vytvořit přímo v CINEMĚ 4D a tamtéž editovat, nebo můžete namísto toho používat pokročilou vizuální editace editace materiálů Thea Material Lab. Mimo to jsou připravené knihovny kvalitních materiálů, které můžete jen načítat a rovnou používat, stačí je přetáhnout do scény z Prohlížeče obsahu.

mat

Podpora instancí

CINEMA 4D nabízí množství způsobů generování instancí. My jsme ke všem těmto způsobům přistoupili s velkou pozorností tak, aby výsledek odpovídal nativnímu rendereru CINEMA 4D. Ať již použijete klonování modulu MoGraph, objekt pole či instance, výsledek bude přesně takový, jaký by měl být...

instance

Animace

Thea Render také dokáže zpracovat výpočet animací přímo v CINEMĚ 4D a bez dalších podmínek. Mimo to mohou být snímky distribuované pomocí technologie Team Render CINEMY 4D (R15), čímž lze dosáhnout opravdu velmi rychlého výpočtu animace (poznámka: export animace a motion blur prozatím nejsou podporované).

http://www.youtube.com/watch?v=E7qug0q8hYI

Zapékání textur

Thea render je díky automatickému zapékání textur schopná se vypořádat také s nativními shadery CINEMY 4D a zpracovat je velmi výkonně tím, že z nich připraví všechny potřebné textury nezbytný pro správný výpočet. Tímto způsobem, po automatickém zpracování shaderů, lze exportovat kompletní scénu či také renderovat nativní shadery CINEMY 4D po síti (respektive materiály, které je používají).

Export do Studio

S integrovaným pluginem si většinou vystačíme, přesto vám celé řešení nabízí i naše Thea Studio, samostatnou aplikaci plně ovládající Thea render, která je skvělá pro další práci se scénou, úpravu osvětlení či materiálů a další...

Více informací

http://www.thearender.com

Cena:

245 EUR (akce

Pavel Zoch, Ph.D. Úplnej a naprostej .....

E-mail: pzdm(zavinac)digitalmedia.cz | Web: www.3dsoftware.cz | ICQ: 248707187 |

Motto: "Co ve věčnosti leží, mrtvé není, v záhadě věků i smrt se ve smrt změní." (H.P.L.)

Komentáře k článku  

Přihlášení uživatele