3D modely nábytku TON

18.12.2015· Autor: Stanislav Szkandera· Počet komentářů: 1

Firma TON zpřístupnila architektům a interiérovým designérům na svém webovém portálu aktualizovanou sadu 3D modelů svých produktů. Zdarma dostupné 3D modely židlí, stolů a dalších bytových doplňků vycházejí z konstrukčních dat a lze je použít v řadě populárních CAD a 3D modelovacích programech díky široké škále podporovaných formátů - konkrétně fbx, 3ds, obj, skp, c4d, 3dm a sldprt. Modely obsahují jednoduché materiály.

3D modely v uvedených formátech se dají stáhnout na stránkách www.ton.eu - a to buď pomocí odkazu "stáhnout 3D model" na stránce s detailem vybraného produktu nebo v Business sekci webu.

Deset bonusových 3D modelů včetně textur

Jako bonus je všem zájemcům k dispozici celkem 10 modelů křesel a židlí včetně textur ve vyšším rozlišení a prostorovým UV mapováním.  Jedná se o tyto produkty firmy TON: křesla Merano, Moritz, Split, Tram, Dowel a křeslo 30, lounge křeslo Split, houpací křeslo Wave, židle Merano a Ironica. Každý 3D model je uložen ve formátech FBX (3ds max, Maya a další produkty firmy Autodesk), C4D (Cinema 4D, ArchiCAD, Allplan), SKP (SketchUp a další CAD programy).

Pro stažení 3D modelu daného produktu v uvedených formátech klikněte na příslušný obrázek níže.


       

O TONu

Společnost TON spojuje unikátní technologii ohýbání dřeva, která se v Bystřici pod Hostýnem používá od roku 1861, a svědomitou ruční práci s nápady českých i zahraničních designérů. Své produkty distribuuje do privátních i komerčních interiérů ve více než 60 zemích světa. Za svou práci již získala řadu ocenění, mezi kterými nechybí Good Design, Red Dot Design Award, Interior Innovation Award, German Design Award, Nábytek roku či Czech Grand Design. 


 

Stanislav Szkandera

E-mail: szkandera(zavinac)digitalmedia.cz |

Komentáře k článku  
ton split stool Moxova | 24.11.2017 11:37

Přihlášení uživatele