Články na téma Hardware

  • <<
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • >>
  • Zobrazeno 31 článků. Stránka 3 z 4.

Cintiq 24HD, vlajková loď Wacomu

16.11.2011 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 6

Největší grafický tablet spojený s 24 palcovým H-IPS panelem od Wacomu a proto zřejmě asi jedno z nejdražších polovacích zařízení vůbec. Už cena říká, že není pro každého, už rozměr tvrdí, že kreativa je jeho domovem. Jaký je? To si řekneme v této uživatelské recenzi.

Prodloužená ruka. Uživatele, nikoliv zákona

8.8.2011 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

Máme tu, mám ten pocit, dobu vše v jednom. I počítače jsou čím dál tím více nejenom počítači, užívají se k zábavě, vzdělávání i prezentaci a tak se může velmi často hodit univerzální dálkové ovládání. Nikoliv ve smyslu standardních periferií, ale skutečně univerzální „vladačky“pro všechno, co je počítačem. Ale, více než ovladačky, to bych nebyl přesný, klávesnice Lenovo N5901.

Lenovo ThinkPad Edge 420s, zástupce i5 SandyBridge

9.6.2011 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

Uvažujete o novém notebooku, který by doplnil stáj vašich počítačů? Poslední dobou jsou procesory SandyBridge od Intelu skloňované ve všech pádech a možná i proto, že konkurent AMD stále trochu pospává se svými novinkami a jen natahuje trpělivost potenciálních klientů. A jaká je mobilní střední třída SandyBridge procesorů? A samozřejmě, jaký je tento pohledný ThinkPad Edge? Jak jinak, než z našeho trochu netradičního pohledu...

Vše v jednom, když už notebook nestačí, či stanice překáží

21.3.2011 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 7

Skoro každý je někdy potkal a je jednoduše pravdou, že nejčastěji zástupce značky Apple. Počítače vše v jednom. Mají velké množství výhod, některé nevýhody, kombinují v jistém smyslu svět pracovních stanic a svět notebooků. Velmi často mohou být alternativou zasahující do obou těchto světů. Otázkou je, zda jsou vhodné i pro práci grafika. Otestovali jsme za vás jeden z nejsilnějších z platformy Windows, který je momentálně k dispozici. Lenovo IdeaCentre B510 s procesorem i5.

Intuos 4, nová generace vlajkové lodi Wacomu

7.5.2009 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

Jsou produkty, jejichž jednotlivé verze jsou vlastně jen číslem, které samo o sobě nic neznamená a zásadní rozdíl mezi jednotlivými verzemi by uživatel pohledal. Pak jsou produkty, a vlastně také společnosti, u kterých není pokrok prázdným pojmem a u kterých si můžete být jistí, že s novou verzí dostanete i nové možnosti. Wacom a jejich Intuos 4 je takovým produktem.

Wacom Cintiq 12 WX, tužkou na papíře

19.8.2008 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

Tablet je skvělé zařízení, o tom asi není pochyb. Je o tolik blíže práci s tužkou než myš a dává takové možnosti... Od myši k tabletu je skutečně velký krok. A stejně velký krok je mezi dobrým tabletem a tím, čemu sami ve Wacomu říkají „pen display“. Tedy tabletem a monitorem v jednom. Měl jsem to štěstí, že jsem mohl takové zařízení delší dobu testovat a výsledky tohoto testování předkládám v této recenzi.

Wacom BAMBOO, ten malý, černý, sexy...

2.8.2007 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

Pod názvem BAMBOO se skrývá jeden z menších tabletů legendárního výrobce tohoto typu zařízení, Wacomu. A my jsme jej dostali na redakční stůl, abychom jej vyzkoušeli. Jaký tedy je, tenhle maličký, vizuálně efektní nástroj…

SpaceNavigator, jiný způsob pohybu

21.6.2007 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 7

Navigate Your 3D World, zní slogan na maličkém balení tohoto specifického polohovacího nástroje. Slogan, který je skrz naskrz pravdivý. Slůvko „svůj“ však v sobě skrývá jisté pemzum subjektivity, což si ještě ukážeme..

Na velikosti záleží a není pravdou, že ne…

2.12.2005 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

A to zejména v jednom směru. Asi to si řekli ve společnosti Wacom, když uváděli na trh novou verzi populárního tabletu Intuos 3 A5 Wide. Název napovídá, že se jedná o tablet široký, či spíše širokoúhlý.

Správná čtyřka od Wacomu, Graphire 4

4.10.2005 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 9

Graphire je v oblasti levnějších tabletů již známým pojmem, u kterého bychom si mohli myslet, že nás nic nemůže překvapit. Když nic jiného, tak nová řada těchto tabletů překvapivá je. Minimálně zcela změněným designem, ale nejen to.

Přihlášení uživatele