Články na téma Redakční zprávy

 • <<
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • ...
 • >>
 • Zobrazeno 111 článků. Stránka 3 z 12.

CINEMA 4D days, a ještě jednou takové ohlédnutí...

17.1.2013 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 1

Byli jste na C4D days? Letos? Nebyli? A to přesto, že nás celkem navštívilo cca 200 lidí? Chyba, moc nám to slušelo, byli jsme sakra vtipní a vůbec. Stříhnul jsem pro Vás pár momentek z akce, pro partnery představovačku programu (Brno), Standy Szkandery přednášku o vizualizacích na webu (připravil s Martinem Křivákem, Praha), přednášku Ivana Teplanského s Wacomem a nakonec také kratičce chaos z předsálí (Brno)...

Novinky CINEMY 4D R14, seznam

9.8.2012 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 6

Připravil jsem pro vás seznam novinek CINEMY 4D R14: A je toho hodně, od drobností až po dramatické změny...

CINEMA 4D R13 nové funkce a vlastnosti programu (1)

8.9.2011 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 5

Je již asi dostatečně opakovanou skutečností, že MAXON, společnost vyvýjející 3D modelovací, animační a renderovací řešení CINEMA 4D ohlásil již před měsícem novou verzi svého programu. Ta byla právě uvolněná do prodeje a tak můžeme začít zkoumat, cože je v aplikaci nového. Začneme samozřejmě uživatelským rozhraním a základními modelovacími funkcemi.

Výukové DVD CINEMA 4D – praxe, přesnost a efektivita modelování

8.11.2010 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 19

Nové české výukové DVD je zaměřeno na pokročilé techniky polygonového modelování. Na projektu modelu letadla vás seznámíme s řadou zajímavých postupů a postřehů z praxe.

Strategický koncept a požadavky uživatelů - dotazník

18.12.2009 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

Od nového upravujeme koncept našich činností a abychom měli přeci jen větší zpětnou odezvu od Vás, uživatelů, poprosili bychom Vás na účasti v drobném šetření. Mělo by nám pomoci rozhodnout o směřování našich aktivit a jejich formě.

MAXON ohlašuje strategickou spolupráci s vývojáři Py4D

15.12.2009 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 1

Uživatelé nyní mohou rozšířit možnosti CINEMY 4D pomocí robustního, zároveň však velmi přístupného programovacího jazyka Python

CINEMA 4D Days 2009 - fotoreportáž

2.12.2009 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

Takže jako každý rok jsem připravil drobnou fotoreportáž, jak to vypadalo na letošních C4D days. Byly trochu jiné, možná trochu více chaotické a méně toporné, asi o kousek zábavnější, prostě jiné.

První internetový seminář, zdarma

5.10.2009 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

Připravujeme pro Vás novou formu interaktivní výuky a to asi formu vskutku nejakčnější. Internetový seminář určený demonstracím nových možností CINEMY 4D R 11,5, respektive modulu MoGraph 2 a jeho systému dynamických simulací. A ještě něco, seminář je zdarma, ostatně, je to první vlaštovka...

Další kniha od Arndta von Koenigsmarcka a zcela zdarma

22.9.2009 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

V současné době se stále poměrně velmi dobře prodává kniha od skvělého Arndta von Koenigsmarcka na CINEMU 4D R 10. Ale čas a vývoj jde kupředu a tak se možná mnozí mnohou ptát, nebylo by něco i na novou verzi? Bylo, sice pro začátečníky, ale bylo. A co více, zcela zdarma ve formátu PDF.

Prodej na C4Dexchange

23.6.2009 · Autor: Stanislav Szkandera · Počet komentářů: 4

Jak už jste možná zaregistrovali, od minulého roku provozujeme na adrese C4Dexchange.com anglický portál, kde uživatelé CINEMY 4D mohou najít 3D objekty, textury, materiály, 3D scény apod. Zatím tam máme pouze obsah šířený zdarma, nicméně v posledních měsících jsme zapracovali také na prodejní části. Ta je v podstatě hotova, takže začínáme s betatestingem.

Přihlášení uživatele