Články na téma Recenze

 • <<
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • ...
 • >>
 • Zobrazeno 113 článků. Stránka 3 z 12.

Profesionální grafické karty FirePro řady W, dnes W5000

4.9.2013 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

Již dávno neplatí, že by zde byl jen jeden výrobce profesionálních grafických karet. Stávající generace těchto karet je v případě AMD i NVidia vyráběna shodně 28 nm procesem a jedná se, v obou případech, o produkty velmi zajímavé. Měli jsme příležitost oťuknout Quadro K5000 a dnes se podíváme na nejslabšího zástupce karet AMD FirePro řady W označené W5000. Malá karta velkých možností. Ale nejenon o tom je tento článek. Berte jej jako první díl srovnávacího seriálu celé řady karet AMD FirePro W...

CINEMA 4D R15, Správce textur

31.8.2013 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 4

Jednu novinku nové CINEMY 4D R15 by jeden skoro přehlédl. Kdo je zvyklý se dívat mezi nástroje, k modelingu, či do materiálů, by ji minul zcela jistě. Je to totiž jen nové okno, které má ale velký význam. A to nejenom při vyhledávání textur, které se kamsi poztrácely...

CINEMA 4D R15, evoluce – rychlý přehled, sculpting

12.8.2013 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 1

Další oblastí ve které byly Maxon připraveny poměrně významné změny je sculpting. Sice máme jen jeden nový nástroj, ale nástroj podstatný a mimo to se značně rozšířili možnosti nanášení. Vylepšené byly masky a dále máme další skvělé možnosti pro promítání povrrchů a smyetrii sculptu. Zanedbatelné? Ne, určitě ne.

CINEMA 4D R15, evoluce – rychlý přehled, modeling

1.8.2013 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 1

Nová verze CINEMY 4D R15 není obecně označovaná za verzi, ve které se nějak zásadně změnilo modelování. Možná že ne, ale změn je přesto dost a to zásadních. Jakkoliv se to nemusí být na první pohled zřejmé. Jakmile si nové ale možnosti modelování ozkoušíme zjistíme, že se nejedná o vůbec zanedbatelné změny...

HDRLightstudio, jak vytvořit perfektní HDRi mapu

9.7.2013 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

Využíváte často HDRi mapy a máte jich totální nedostatek? Zejména těch technicky pojatých map, které jsou vhodné pro vizualizaci různých studiových scén? Pak máme řešení a jednoduchou odpověď, vyrobte si je sami! A poměrně snadno, HDRLightstudio je tím pravým nástrojem pro vás.

CINEMA 4D R14, kaustika

21.2.2013 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

Blížíme se k cíly, novinkám ve výpočtu. A dnes si uděláme maličký předkrm ve formě zhodnocení zásadního zrychlení, které se odehrálo ve výpočtu kaustických jevů založených na využití světel.

Cinebench 11,5 – na hranici, s kacířem! Zhodnocení benchmarku z pohledu dneška...

18.2.2013 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 2

Cinebench R11,5 je už dlouhá léta, však si sami vzpomeňte z jaké verze CINEMY 4D vychází, etalonem výkonu v 3D aplikacích. A to nikoliv jen pro samotnou CINEMU 4D, ale množství renderovacích farem výkon svých stanic dokumentuje právě tímto etalonem. Otázkou ale je, nakolik je dnes ještě relevantní. Kacířská myšlenka. Přesto, neodvolám... Průvodcem nám budou procesory AMD, zejména FX 8350 doprovázený Thubanem 1100 a dvěmi Opterony 6272.

CINEMA 4D days, a ještě jednou takové ohlédnutí...

17.1.2013 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 1

Byli jste na C4D days? Letos? Nebyli? A to přesto, že nás celkem navštívilo cca 200 lidí? Chyba, moc nám to slušelo, byli jsme sakra vtipní a vůbec. Stříhnul jsem pro Vás pár momentek z akce, pro partnery představovačku programu (Brno), Standy Szkandery přednášku o vizualizacích na webu (připravil s Martinem Křivákem, Praha), přednášku Ivana Teplanského s Wacomem a nakonec také kratičce chaos z předsálí (Brno)...

Jsem K5000, Quadro K5000

20.12.2012 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 9

Profesionální grafická karta NVidia Quadro K5000. Nové technologie, nová řada Kepler, nový výrobní proces. Jedno z nejlepších zobrazovacích zařízení dneška v uživatelském preview.

Escape, který zachránila CINEMA 4D

6.7.2012 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 2

Případová studie projektu vizualizace produktu – ochuceného piva Escape pivovaru Litovel připravená přímo pro zástupce výrobce za spolupráce s architektonickým studiem Jaroslava Neischla.

Přihlášení uživatele