Články na téma Tiskové zprávy

 • <<
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • >>
 • Zobrazeno 78 článků. Stránka 4 z 8.

První internetový seminář, zdarma

5.10.2009 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

Připravujeme pro Vás novou formu interaktivní výuky a to asi formu vskutku nejakčnější. Internetový seminář určený demonstracím nových možností CINEMY 4D R 11,5, respektive modulu MoGraph 2 a jeho systému dynamických simulací. A ještě něco, seminář je zdarma, ostatně, je to první vlaštovka...

Další kniha od Arndta von Koenigsmarcka a zcela zdarma

22.9.2009 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

V současné době se stále poměrně velmi dobře prodává kniha od skvělého Arndta von Koenigsmarcka na CINEMU 4D R 10. Ale čas a vývoj jde kupředu a tak se možná mnozí mnohou ptát, nebylo by něco i na novou verzi? Bylo, sice pro začátečníky, ale bylo. A co více, zcela zdarma ve formátu PDF.

MAXON UVÁDÍ CINEMU 4D R11.5 a MoGraph 2

1.9.2009 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 26

Obsáhlá aktualizace jádra programu nabízí vyšší kvalitu výstupů, zvýšení rychlosti renderingu a zásadní optimalizaci pracovních procesů. Zcela nová verze modulu MoGraph přináší velké množství novinek pro oblast animací.

MAXON ohlašuje prodejní výsledky za rok 2008 – tisková zpráva

30.3.2009 · Autor: Stanislav Szkandera · Přidat komentář

Navzdory ztíženým ekonomickým podmínkám zaznamenal MAXON v roce 2008 dvouciferný nárůst prodejů. Prodejní výsledky tak byly nejlepší ve firemní historii

BodyPaint 3D R4, UV editace a texturování, DVD

3.2.2009 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 2

Je tomu několik týdnů kdy jsem na stránkách tohoto serveru inzeroval výuková videa na BodyPaint 3D. Videa dlouho poptávaná a tak doufám, že také pozitivně přijatá. Již v době uvedení jsme však inzerovali, že se vlastně jedná jen o v kvalitě omezenou verzi DVD, které uvedeme později. A ono později se stalo realitou.

C4D Days 2008 - fotoreportáž

10.11.2008 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 5

Další hotel, další setkání, další zmatky u jídla, další večeře, kterou Honza Brukner uzmul Miklovi. Skoro by se dalo říci tradice. A takhle to vypadalo v obraze...

CINEMA DAYS 2008

3.10.2008 · Autor: Stanislav Szkandera · Počet komentářů: 18

Tak se nám opět sešel rok z rokem a jak je již dobrým zvykem, přichystali jsme pro naše uživatele a příznivce dvoudenní setkání v Praze. Letos to konkrétně bude 6.-7. listopadu v hlavní budově hotelu Olympik. Můžete se těšit na novou CINEMU 4D R11, Advanced Render 3 a zejména na páteční workshopy, které jsme pojali trochu jinak než v minulých letech.

CINEMA 4D R11, tou správnou cestou - aktualizováno 13.8.2008, 20:35

13.8.2008 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 36

Jestli je nějaké označení opravdu vhodné pro tuto novou verzi, pak to je označení „toužebně očekávaná“. Zcela přepracovaný systém globální iluminace je klíčem a pravým požehnáním pro naprostou většinu uživatelů a posouvá tak jejich možnosti do zcela nových sfér a to bez toho, že by museli využívat externí renderovací systém (VrayforC4D, finalRender stage 2).

MAXON oznamuje modernizovanou CINEMU 4D R 11

12.8.2008 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 15

Zcela nová generace produktové řady nabízí nelineární animace, zásadní vylepšení v kvalitě renderingu včetně zcela přepracovaného jádra pro výpočet globální iluminace a implementaci systému „projekčního matte paintingu“.

Nové DVD, CINEMA 4D R 10.5 - Technické vizualizace

11.3.2008 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 9

Ano, odhlasovali jste si něco jiného. Nejdříve jsem si ale potřeboval vyvázat ruce, prostě mít čistý stůl a tak nakonec přišlo ještě jedno nové DVD předtím, než se vrhnu na BodyPaint 3D, což samozřejmě chystám. Zpět ale k tématu. Dámy a pánové překládám Vám nové DVD zaměřené na ucelený proces technických vizualizací založený na CINEMĚ 4D, Advanced Renderu a také Adobe PhotoShopu...

Přihlášení uživatele