Diskuse k článku: - Malá Antivánoční soutěž - modelování

Zobrazit článek Malá Antivánoční soutěž - modelování

Tato diskuse již není aktuální. Založte prosím nové diskusní vlákno

 • <<
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • >>
 • Zobrazeno 40 příspěvků. | Stránka 1 z 4. | Řazeno podle data vzestupně
 • Portfolio

  Příspěvků: 1662

  6.12.2006 17:20 Chapu to spravne?

  Chapu to spravne, ze aby se soutez vubec stala soutezi, musi se zucastnit minimalne 12 modelu? Uplne na plnou hubu receno, kdyz se nezucastni alespon 12 modelu, nikomu ta DVD nedas? :-)

  A druha otazka, muzu prihlasit do souteze model, ktery sem udelal uz drive a ktery jaksi k dnesnimu datu pozbyl sveho puvodniho ucelu?


   

  Globalni oteplovani je haluz vypustena jen proto, aby se vam mizernejsi produkt dal prodat za vic penez. O globalnim oteplovani si pojdme povidat az po te, co Gronsko dostoji sveho jmena.

 • moderátor

  Příspěvků: 4918

  6.12.2006 19:14 Re: Chapu to spravne?

  Jedna se o ono CD, ano chtěl jsem jisté množství, a co se týká tebe, vzhledem ke goodies které chystám - a pochází od tebe, asi není co řešit :-)...

  Podmínka pro modely - nesmí být zveřejněné, pokud jsou v šuplíku, v pohodě :-), já to nepoznám :-)


   

  Jon Lord 9 June 1941 – 16 July 2012. Díky, pane Lorde. Mé vlastní osobní motto:I know what I want, I say what I want And no one can take it away. 194, 242, 446, 452, 476, 605...

 • Příspěvků: 527

  6.12.2006 20:01 Re: Re: Chapu to spravne?

  pokud tomu rozumím já, jen modely, docela úplně bez textur? "to je jako sebrat Picassovi štětec" (The Rock - 1996), :)


   

  Pokud se mi nepodaří něco překročit, obejdu to!

 • Portfolio

  Příspěvků: 1662

  7.12.2006 8:02 Re: Re: Re: Chapu to spravne?

  Sadeagle: Ne ne. To je jako nechat Picasa prede dverma a dovnitr pustit jenom sochare :-) To je fer.


   

  Globalni oteplovani je haluz vypustena jen proto, aby se vam mizernejsi produkt dal prodat za vic penez. O globalnim oteplovani si pojdme povidat az po te, co Gronsko dostoji sveho jmena.

 • Příspěvků: 459

  7.12.2006 9:25 Re: Re: Re: Re: Chapu to spravne?

  to EL: keby ta tak Picasso pocul...hned by si mal menej poly na tvari aj tele

  to pzdm: tak napriek strasnim deadline-om co mam sa zapojim


   

  hlavne ze nam chuti

 • Portfolio

  Příspěvků: 1662

  7.12.2006 11:33 WIP Budik

  Tak 1. WIP. Tenhle budik sem kdysi davno delal a uz ho nepotrebuju. Chtel sem ho hodit uvolnit, ale k cemu by komu byl budik, ze. No a ted se hodi :-) Abych splnil podminku, ze este nikde nebyl pouzit, hodlam na nep provest lehky facelift.


   

  Kliknutím obrázek zvětšíte nebo otevřete v novém okně

  Globalni oteplovani je haluz vypustena jen proto, aby se vam mizernejsi produkt dal prodat za vic penez. O globalnim oteplovani si pojdme povidat az po te, co Gronsko dostoji sveho jmena.

 • Příspěvků: 41

  7.12.2006 14:24 Tak tedy, jedna ode mne.

  Vím, že tohle bude malinko OT, ale nemůžu si pomoct. Vím, že tenhle můj názor bude hojně glosován velkým panem Z. a posléze vymazán, ale přesto mě svědí ústa. Takže: Vážený pane Zochu, již delší dobu sleduji vaše reakce v některých threadech a nevycházím z údivu. Vy ROZHODNĚ MÁTE patent na rozum. Všiml jsem si toho kdysi ve vašich komentářích v nějaké architektonicky visualizační půtce zde na serveru. Vaše glosy se vyznačovaly naprostou netolerancí názoru druhých, pokračovaly výčtem vašich znalostí konstrukčních prvků různých typů a architektonických slohů. Tehdy jsem se poprvé pousmál vaší zanícenosti a mírné nevědomosti, jelikož o architektuře něco málo vím ,ovšem co mě zarazilo, bylo vtloukání vašeho názoru jako jediného správného ostatním. Asi nevím o středověku a starověku tolik co vy, ale uvést Antivánoční soutěž konstatováním, že staroegyptské ... bleble, se mi zdá pro člověka vašeho formátu podivné. Ne, nejsem křesťan v jakékoliv formě, snad možná jako dítko nucen chodit občas do kostela, ovšem snad možná to dětství ve mně přetrvalo do teď a budu rád, když mi to nějakou dobu vydrží. Jako obyčejný kluk z vesnice mám rád právě to jehličí a skleněné baňky a vše kolem. Je to jen otázka správného načasování a organizace, pak je vše v klidu a míru, jak se všude píše. Megamarkety a šílenství kolem toho nesnáším pravděpodobně stejně jako vy. Ale vymyslet si takovouhle scestnou soutěž na podporu dalších vašich programových prohlášení, tentokrát o Vánocích je velice ..... řekněme velice úsměvné. Máte názor, pravda možná moc okatě proklamovaný, (není to zde poprvé, pokud se dobře pamatuji), ale necpěte ho všem ostatním. Zůstaňte guru 3d, pokud můžu radit, v tom nejste špatný. Ale modelovat před vánoci ostentativně tubu opalovacího krému, protože vám Děda Mráz stoupl na kuří oko, na to se můžu víte co.

  P.S : Snad nenajdete v mém příspěvku nějaké pravopisné nedejbože faktické chyby. Nepřežil bych to. Krleš.

                                                                  S pozdravem  Radek Brodecký řečený Looper.


   

 • Portfolio

  Příspěvků: 174

  7.12.2006 18:48 Re: Tak tedy, jedna ode mne.

  myslim, že v momentální situaci dobré téma.Aneb. Dalo by se to nazvat. "Když se neřekne slovo vánoce".( A chytrý způsob, jak nabalit nové modely do download sekce :-) uvidim, jestli vyjde chvilka na něco malýho. vtipnýho

  To Loop : myslim,že jsi to asi vzal za špatný konec. V případě toho nápadu, s kterym přišel "velký P" (dále už jen Pavel) se jedná o nevinnou recesi. Myslím, že to neni nic špatného. To je jako by jsi uspořádal soutěž na zlepšení nálady lidí, kteří jsou znechuceni počasím. Kdybych tak byl u moře..etc. Tudíž, co jsem, pochopil nejedná se o žádné hořící vánoční stromky, útočící mimozemšťany na hypermarkety narvané lidmi, kteří jsou postiženi vánoční horečkou a nebo snad roszstříleného santaclause nacucky...K čemuž nemám třeba já daleko. Abych se přiznal po přečtění titulky mne hned napdl výjev.. Jak Sob s červeným nosem a kulovnicí vítězoslavně stojí jednim kopytem na trofeii santaclause.Ale tak to myšlené nebylo že ? Je to taková malá recese. Jako když se sejde pár typasů z umělecké a řekne si..uděláme něco na nepředpokladatelné téma.. Myslim si , kdyby zde Pavel vyhlásil soutěž na téma"Vánoční pohoda - "doba míru, lásky a klidu"" Stromečky, infantilní lidičky, dárečky cukroví,Tak by určitě pár lidí napsalo...FUJ KLIŠÉ...byl bych jeden z prvních. Jinak nevim no. Jaké máš mínění o tomhle serveru..ale něco jako velký bratr a cenzura tu snad není? aspoň jsem o tom ještě od nikoho neslyšel. ...to jakožebytu mazali příspěvky.. none "mír a láska předvánoční jen ať se tu rozhostí"


   

  Kliknutím obrázek zvětšíte nebo otevřete v novém okně

  extrémy poukazují na potřebu harmonie

 • moderátor

  Příspěvků: 4918

  7.12.2006 19:23 Re: Tak tedy, jedna ode mne.

  Zdar Loope, no nevím co o mne víš :-), ale faktem je, že svátky neslavím, jsou mi putna už proto, že Sumerové uctívali Adapa z Eratu, no Židé, Křesťané i Muslimové mají Adama z Edenu, že by to byla náhoda. No třeba Egypťané mají hlavní mýtus o vzkříšení Usíreva a vstání z mrtvých - hlavní dobrý bůh, že by paralela, Řekové věřili, že když se natočí kobyla ke svatému větru k severu, bude březí - boží vítr, že by náhoda, Kristus znamená v řečtině to samá, co v hebrejštině mesiáš, v původním starověkém textu je napsáno "mladá žena počala", nikoliv panna, to je následek až překladu z 5. století. Tolik k regilionstice, prostě nemám svátky rád, ad1 nevím proč by měl stát uznávat náboženské svátky jako státní, ad2 když už někdo věří - má to být záležitost čistě osobní, nikoliv masová s masáží v televizi a útokem na obchody, takže nekoupíš ani chleba, aby si nestál v koloně. Ale není, takže jsem si říkal, udělám malou antivánoční soutěž, u které budu, schodou okolností, rozdávat dárky. Ale ne proto, že jsou vánoce, ale proto, aby to někomu pomohlo a modely pomohly všem. A aby to nebylo klišé, tak prostě cokoliv jiného, než vánoce, jako forma  relaxace z toho šílenství.

  Když jsem to napsal, tak jsem to poslal Janě s dotazem, zda to není příliš drsný, aby se někdo necítil poškozený... Ona mi odepsala "s... na ně, když nerozumějí srandě" :-). Že jsi ty zrovna takový suchar :-). 

  Ad architektura, no myslím že jsi šlápl trochu vedle, ne že bych rozuměl moderním materiálům, ale shodou okolností dost rozumím dřevu, mám na to ostatně titul a mimo to už 12 let intenzivně architekturu studuji, jistě, historickou, ale myslím že na dost pokročilé úrovni vzhledem k tomu, že i PhDr. Frolík má tendenci části mé práce vydávat - a to je sakra kapacita - vedoucí sekce středověku na Pražském hradě, vynikající archeolog. Takže brzdi, parde :-).

  A že mám vyhraněné názory na některé věci? Ano, mám, protože o nich vím více, než 99% obyvatelstva a to mi věř, že v mnoha ohledech mám názor lišící se i od skupiny lidí, ke kterým bych případně měl intenzivně tíhnout. Není to dané tím, že bych byl chytřejší, to jistě ne, ale opravdu hodně studuji, od neodarwinismu, přes sociobiologii (ostatně psychologie i sociologie je s ohledem na dříve uvedené obory zcela irelevantní, protože ty jsou obecnými vědami a je jen dobře, že se to již považuje za obecný fakt), přes politiku, archeologii, lingvistiku a historii (ano, velmi mne zajímají naše země, ale také blízký a střední východ) a odtud pocházejí mé názory.

  Tím vším chci říci, pro 99% věcí které tvrdím mám velmi rozumné důvody proto, abych je tvrdil. JIstě, také šlápnu vedle, ale například s tím barákem tehdy - že návrh by byl vhodný do jiného klimatu a nikoliv do oblasti ve které stojí, zatím si stojím... A spočívá to shodou okolností v tom, že se bohuže cca 25 neučilo na stavařských školách dřevo a jedinou školou, která to dělala, byl Zvolen na Slovensku.

  Nic, nechci prudit, faktem je, že mne to docela mrzí, od tebe, ale co se dá dělat, holt jsem někomu šlápl na palec. A jak mi mohl šlápnout na palec, na takový malý palec, pane. To nebylo na palec, ale na celou nohu! Druhý technik A. J. Rimmer :-).

  PS: poslední věc, ano, občas mám tendenci sdělovat to, co jsem se někde dozvěděl a co mi přijde zajímavé jiným. Ne proto, že bych chtěl ukázat, jaký že jsem king, ale proto, že informace - něco znát, to je vzácnost. A nevidím jediný důvod k tomu, vynechávat příležitost. Jestli ti to Radku vadí, tak to nečti :-).


   

  Jon Lord 9 June 1941 – 16 July 2012. Díky, pane Lorde. Mé vlastní osobní motto:I know what I want, I say what I want And no one can take it away. 194, 242, 446, 452, 476, 605...

 • Příspěvků: 527

  7.12.2006 19:55 Re: Re: Tak tedy, jedna ode mne.

  Cože? ty myslíš 2.T Arnold Jidáš Rimmer SDP BDP? Aneb "Nelíbilo se ti tu se mnou? Tak teď to máš stereo milánku...", teda citovat tady takového klasika? No... težkj kalibr


   

  Pokud se mi nepodaří něco překročit, obejdu to!

 • <<
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • >>
 • Zobrazeno 40 příspěvků. | Stránka 1 z 4. | Řazeno podle data vzestupně

Tato diskuse již není aktuální. Založte prosím nové diskusní vlákno

Přihlášení uživatele